Poznaj proces naboru do 42

Nie wymagamy doświadczenia w programowaniu, stopni naukowych ani innych kwalifikacji. Czekamy na wszystkie osoby, które mają ukończone 18 lat, predyspozycje do programowania, gotowość do uczenia się i wytrwałość. Zapraszamy: absolwentki i absolwentów szkół ponadpodstawowych (nie trzeba mieć matury), osoby studiujące (można łączyć edukację w kampusie ze studiami), osoby pracujące (da się połączyć naukę w 42 Warsaw z pracą).

In a flash

Nabór do 42 Warsaw krok po kroku

1

Rejestracja

Zarejestruj się na platformie.

2

Gry online

Sprawdź swoje predyspozycje – pamięć i logiczne myślenie. Weź udział w grach. Zajmie Ci to 2 godziny. Jeśli przejdziesz je z powodzeniem, możesz wziąć udział w kolejnym etapie.

3

Spotkanie informacyjne

Spotkanie w wersji online lub stacjonarnej pozwoli Ci poznać nasz model edukacyjny i życie kampusu lepiej. Sesja pytań i odpowiedzi poprowadzi przez to, co najważniejsze w 42 dla Ciebie. Udział w niej jest obowiązkowy, jeśli chcesz przejść do kolejnego etapu.

 

 

4

Piscine

To francuskie słowo określające basen, czyli stacjonarny etap naboru. Będzie to prawdziwe zanurzenie, skok na głęboką wodę w nasz model edukacyjny. Pierwszy basen odbędzie się w październiku dla pierwszej grupy chętnych. Kolejny zorganizujemy w listopadzie dla następnej grupy kandydatek i kandydatów.  Piscine (basen) trwa 4 tygodnie. Samodzielnie planujesz, ile czasu poświęcisz na wykonanie zadań. Przekonasz się, czy ten model edukacji jest dla Ciebie.  Jeśli przejdziesz pomyślnie ten etap, droga do 42 Warsaw stoi dla Ciebie otworem. 

 

 

5

Początek nauki

Witaj w gronie naszych studentek i studentów! W styczniu 2024 powitamy 150 osób gotowych do nauki. Odtąd samodzielnie będziesz planować swoją pracę. Jej tempo i czas ukończenia 1. etapu (core curriculum) zależy od Ciebie. Musisz ją zamknąć w 2 latach. Później zdecydujesz, czy chcesz rozpocząć kolejny etap – specjalizację. To przyszłość.

Wcześniej weź swój własny ręcznik i dołącz do nas!