42 Warsaw: BEZPŁATNA AKADEMIA PROGRAMOWANIA

Studiuj bezpłatnie software engineering w kampusie otwartym 24/7. Dzięki najnowocześniejszemu programowi opartemu na grywalizacji i praktycznym doświadczeniu staniesz się liderką i liderem w świecie technologii. 42 to akademia programowania bez czesnego, bez podręczników, bez nauczycieli. Dzięki elastycznemu modelowi pracy projektowej peer-to-peer (samodzielnie układasz swój plan i wybierasz osoby do współpracy), a także płatnym stażom, kampusy 42 osiągają wspaniałe wyniki: 100% absolwentów znajduje dobrze płatną i satysfakcjonującą pracę. Dołącz do nas. Nabór i nauka odbywają się w języku angielskim.

Zapisz się!

Czym jest 42 Warsaw?

42 Warsaw to uznana na świecie akademia programowania, będąca członkiem globalnej sieci 42. Oferujemy nowatorski model bezpłatnej edukacji, skoncentrowanej na rozwijaniu umiejętności programistycznych i kompetencji miękkich, aby móc odpowiadać na wyzwania współczesnego świata. Naszym celem jest tworzenie warunków do uczenia się bez podręczników, klas i nauczycieli, przy wsparciu partnerów z różnych sektorów oferujących między innymi mentoring i staże. Program prowadzony jest w języku angielskim.

Nasz program obejmuje dwa poziomy: podstawowy – programowanie w C, algorytmy  i software development, UNIX, sysadmin i architektura sieci i specjalizacje – : między innymi AI, mobile i web development, cybersecurity albo połączenie tych dziedzin, zakończone uzyskaniem certyfikatu francuskiego Ministerstwa Pracy, który jest honorowany w europejskim systemie edukacji ECTS.

Jeśli chcesz wejść do świata IT, sprawdź swoje predyspozycje. Czekamy na Ciebie – wiek, płeć, pochodzenie czy posiadane dyplomy nie mają znaczenia.

Nauka w Warszawie 42 trwa szacowany od 18 miesięcy do 5 lat, w zależności od potrzeb i możliwości ucznia oraz specjalizacji.

Poznaj ważne daty!

1. Gry online – 1. krok w procesie rekrutacji

2. Introduction Meeting – obowiązkowe spotkanie wprowadzające (online lub w kampusie)
Najbliższe spotkanie: 9 kwietnia, 15:00, online

3. Piscine – 4-tygodniowy stacjonarny etap rekrutacji
Nowe daty:
30 września – 25 października 2024
18 listopada – 13 grudnia  2024

4. Kick-off: data startu nauki dla kolejnej kohorty studentów: daty ogłosimy wkrótce!

 

BEZ CZESNEGO

Edukacja w 42 Warsaw nie wymaga żadnych opłat.

BEZ MATURY I DYPLOMÓW

Jeśli masz ukończone 18 lat, motywację do uczenia się i predyspozycje do programowania, to 42 Warsaw jest dla Ciebie.

BEZ DOŚWIADCZENIA W PROGRAMOWANIU

42 sprzyja początkującym, jak również doświadczonym programistkom i programistom.

ZMIENIAMY EDUKACJĘ, BYŚ TY MÓGŁ I MOGŁA ZMIENIAĆ ŚWIAT!

GLOBALNA SIEĆ KAMPUSÓW

Globalna sieć obejmuje 49 kampusów z 29 krajów z całego świata. Pierwszy kampus został założony 10 lat temu we Francji.

49

KAMPUSÓW

29

KRAJÓW

18000+

OSÓB UCZĄCYCH SIĘ

0 €

KOSZTÓW EDUKACYJNYCH